maszyny budowlane construction machines 2013

maszyny budowlane construction machines 2013

6. Artykuł Marketing – Wiele wpisów będzie podejmować dobre tematy do artykułu. Możesz edytować swój post do odwołania się do szerszej publiczności i umieścić go w tym miejscu. Jeśli pisać dobre treści spowoduje to widoki na swój artykuł, a następnie kliknie na swojej stronie.

7. Zapisy – Zapewnij swoim czytelnikom z usługi subskrypcji e-mail dla tych, którzy nie chcą przegapić najnowsze artykuły.dekoracja światłem wesela kielce Możesz zarejestrować się w usłudze, takich jak FeedBurner i go skonfigurować do automatycznego sprawdzania raz dziennie przez nową treść i przesłanie go na zewnątrz.

8. E-mail blast – e-mail wszystkich swoich kontaktów, aby wprowadzić je do swojej stronie. Niech wiedzą, co korzystne informacji podasz. Zapytaj ich do odwiedzenia witryny i zapisz się do aktualizacji e-mail i zarejestrować. Zapytaj o opinie, czy podoba im się układ, wygląd i poprosić ich do krytyki, które pomogą Ci poprawić swoją witrynę. Następnie poproś, aby pomóc przejść słowo i napisz swoje kontakty.

9. Zakładki społeczne – Tag swoje najlepsze posty na stronach takich jak Digg, StumbleUpon i Technorati. Za każdym razem trzeba tag tam, że jest jeszcze jedna odnośniki przychodzące. Linki do Twojej witryny będzie poprawić swój rating.

10. Linki Trading – Sieć z innymi, które dostarczają informacji o podobnym charakterze i dodać link do ich strony i poprosić o link do Ciebie. Można również wprowadzić je do swoich czytelników, jak ktoś się trzymać.

11. Alexa Widget – Dodaj widget Alexa do witryny, która pokazuje swoją pozycję. Kiedy masz ten widget na swojej stronie także poprawia ranking własne Alexa.

12. Wartość domyślna – strona główna Zapytaj znajomych i rodziny, czy będą one dodać witrynę jako domyślnej strony głównej na swoim komputerze. Za każdym razem, kiedy otworzyć przeglądarkę, że jest jeszcze jeden hit na swojej stronie.

Artykuł napisany przez: http://motoperfekt.pl/akcesoria-motocyklowe-cross